Jsme JOB AIR Technic a.s., člen průmyslové skupiny CZECHOSLOVAK GROUP a její divize CSG Aerospace. Jeden z největších hangárů pro údržbu letadel ve střední a východní Evropě. Udržujeme 2 wide-body nebo 8 narrow-body letadel, jako jsou Boeing 737 CI a 737 NG, Airbus A320 family a Airbus A330. Provádíme základní typový výcvik leteckých mechaniků a realizujeme certifikace podle EASA Part 147 a PART 66.

Připojte se k nám na pozici:

Referent obchodu jr.

Požadavky:

• SŠ vzdělání
• zkušenosti z letectví výhodou
• znalost MS Office
• aktivní znalost AJ - slovem i písmem
• pečlivost
• komunikační schopnosti
• organizační schopnosti

Náplň práce:

• spolupráce při zpracovávání cenových nabídek
• příprava podkladů k zakázkám
• spolupráce při realizaci obchodních zakázek
• komunikace a support zákazníkovi během revize letadla
• komunikace s ostatními odděleními při realizaci zakázek (odd. plánování. odd. logistiky, účetní oddělení, technický úsek)
• příprava a zpracovávání pravidelných reportů k zakázkám
• provádění odsouhlasení faktur s objednávkami, zpracovávání fakturace a expedice zákazníkovi
• sledování platební kázně zákazníků a urgování úhrady u zákazníka
• evidence a administrativní správa obchodních případů v systému Quantum

Co získáte:

• příjemné pracovní prostředí
• odpovídající finanční ohodnocení
• nárok na atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod, jako jsou dotovaná strava, dotované sportování s programem Multisport Benefit nebo Penzijní připojištění, jazykové vzdělání, 25 dnů dovolené, Sick day, firemní akce, zvýhodněný T mobile program, zvýhodněný MOL program

Pracoviště: Mošnov

Informace o pozici

Místo pracoviště

Mošnov, Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

JOB AIR Technic

Kontakt

Lenka Vitásková
Telefon: 703 434 787