Jsme společnost EXCALIBUR ARMY, součást silné a dále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Našim obchodním partnerům nabízíme mnoho typů vojenských vozidel, zbraňových systémů a munice, k nimž také zabezpečujeme kompletní servis, náhradní díly, opravy i modernizace. Některé typy vozidel a velké množství náhradních dílů vyrábíme vlastními silami. Hrdě se hlásíme ke spolupráci na projektu vývoje a realizace kolového obrněného vozidla Pandur II. 8x8 a řadě dalších významných projektů.

Brigáda - pomocné práce na dílně (obranný průmysl)

Co Vás čeká?

  • Pomocné práce na dílně;
  • návoz materiálu;
  • montáž;
  • další úkoly dle dohody.

Koho hledáme?

Realizujeme zajímavé projekty v obranném průmyslu, a tudíž potřebujeme posily na dílnu.
Vzdělání není důležité, požadujeme především:

  • fyzickou zdatnost (jedná se o náročnější fyzickou práci);
  • spolehlivost.

Jaká bude forma spolupráce?

  • Dle dohody formou DPP či DPČ na cca 3 měsíce;
  • nástup ideálně ihned;
  • v případě oboustranné spokojenosti rádi délku spolupráce prodloužíme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Přelouč

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 11. 1. 2021 do 30. 4. 2021

Mzda

120 Kč/hodina

Zadavatel

CZECHOSLOVAK GROUP

Kontakt

Zbyněk Štrobach