Jsme CS SOFT a. s., jsme členem silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Jsme dodavatelem nejmodernějších ATM (Air Traffic Management) systémů a řešení pro letectví. Jsme dynamická evropská společnost s pokročilými metodami vývoje softwaru, bohatými zkušenostmi, rozsáhlým produktovým portfoliem a úspěšnými instalacemi na 4 kontinentech. Klademe velký důraz na flexibilitu a potřeby zákazníka, což nám umožňuje nasazovat kustomizovaná a spolehlivá řešení, která jsou plně v souladu s doporučeními a nařízeními v oblasti ATM.

DevOps Engineer

Co budeš dělat?
Ve tvé zodpovědnosti bude především NÁVRH, TVORBA a ÚDRŽBA automatizované infrastruktury pro provoz ATM systémů pro naše zákazníky. Budeš úzce spolupracovat s našimi programátory, testery i IT administrátory…
…a k tomu budeš potřebovat znát/mít následující:

  • Python, Bash (popřípadě další programovací/skriptovací jazyky)
  • Linux, Docker nebo VMWare na administrátorské úrovni
  • VŠ technického směru
  • technickou angličtinu slovem i písmem
  • pečlivost, efektivně komunikovat a dotahovat věci do konce

Výhodou pro tebe může být:

  • zkušenost s DevOps nástroji a pokud ji nemáš, stačí ochota se s

nimi naučit a zorientovat se v současných oblastech
automatizace vývoje CI/CD

  • výhodou může být kladný vztah k hardware a zkušenosti s

návrhem nebo údržbou sítí

NÁPLŇ práce v DETAILU:

  • vývoj vlastních DevOps nástrojů na bázi Ansible a Docker
  • instalace systémů přímo u zákazníka
  • případné provedení zaškolení a tréninku personálu u zákazníka
  • psaní technické dokumentace v angličtině
  • spolupráce se zadavateli a analytiky při zpracování návrhu

systému a jeho implementaci

  • podíl na dodržování i rozšiřování našich norem a postupů
  • dohled a spolupráce s techniky při implementaci systému v UNIX

prostředí

  • spolupráce s QA při návrhu ověřování a ověřování systému
  • revize návrhů a kódu
  • spolupráce a dohled nad tvorbou veškeré dokumentace v rámci

projektu i systému

  • používání a rozšiřování stávajících a návrh nových nástrojů pro

svoji práci

  • schopnost ve správný čas přemýšlet i vrhnout se do práce

Nabízíme ti:

  • pružnou pracovní dobu
  • masáže
  • multisport benefit karta
  • týden dovolené navíc
  • občerstvení na pracovišti
  • benefitka (stravenky)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno-Židenice, Praha-Ruzyně

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CS SOFT a.s.

Kontakt

Pavla Žemličková
Telefon: (+420) 724 990 106