Automechanik / Autoelektrikář - autorizovaný servis TATRA

Společnost TRUCK SERVICE GROUP s.r.o. je součástí silné a rostoucí holdingové skupiny CZECHOSLOVAK GROUP a.s. zaměřující se na tradiční české značky v automobilovém a strojírenském průmyslu.
Ve společnosti TRUCK SERVICE GROUP s.r.o. aktuálně obsazujeme pozici autoelektrikáře / automechanika se znalostí autoelektriky v rámci projektu AUTORIZOVANÝ SERVIS TATRA. Připojíte se k nám?

Co Vás čeká?

  • servis nákladních vozidel, především vozidel značky Tatra
  • diagnostika, seřizování a opravy elektrických a elektronických systémů ve vozidlech

Co od vás očekáváme?

  • praxi v oboru
  • vyučení v oboru opravář motorových vozidel
  • základní znalost PC

Co nabízíme?

  • závodní stravování, perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu
  • práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 1553, 535 01  Přelouč-Přelouč, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

CZECHOSLOVAK GROUP

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Zbyněk Štrobach