Jsme CSGM a.s., servisní společnost průmyslového holdingu CZECHOSLOVAK GROUP, který zastřešuje silnou skupinu výrobních podniků sídlících v České a Slovenské republice. Naše identita je založena především na tradičních hodnotách a věhlasu československého průmyslu. Na prvním místě proto klademe důraz na vysokou kvalitu výroby, budování silných výrobních kapacit a produkci skutečných hmatatelných hodnot.

Junior IT specialista / Administrativní podpora v IT

Co Vás čeká?

  • Správa podnikových informačních systémů (Helios Orange, Eisod, Alvao, Asset Management a dalších);
  • podpora uživatelů v oblasti podnikových systémů / aplikací;
  • operativní evidence ICT majetku;
  • realizace schválených objednávek ICT techniky;
  • zajišťování servisu a reklamací ICT techniky u dodavatelů;
  • zakládání a správa uživatelských účtů v AD;
  • údržba služeb mobilního operátora pro určené společnosti v rámci holdingu CSG;
  • zajišťování školení uživatelů.

Co od Vás očekáváme?

  • Úplné středoškolské vzdělání / vysokoškolské vzdělání;
  • znalost práce na PC – úroveň pokročilý uživatel;
  • samostatné plnění úkolů a rovněž schopnost pracovat v týmu;
  • výborné komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, dobrý time management;
  • logické a tvůrčí myšlení, organizační schopnosti a ochotu učit se novým věcem.

Kde bude místo výkonu práce?

  • Přelouč a Praha - Karlín

Co nabízíme?

  • Jedinečnou příležitost uplatnění v silné a neustále rostoucí skupině CZECHOSLOVAK GROUP;
  • příjemné pracovní prostředí s možností osobního a kariérního růstu;
  • odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy;
  • nárok na atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod, jako jsou home-office, stravenky v hodnotě 100,- Kč, zvýhodněné volání i pro partnerská tel. čísla, dotované sportování s programem Multisport Benefit, jazykové vzdělání, občerstvení na pracovišti (káva, soda, voda), věrnostní benefity – penzijní připojištění, 5 dní dodatečného volna a další.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Přelouč

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

CZECHOSLOVAK GROUP

Kontakt

Zbyněk Štrobach