Jsme CSGM a.s., servisní společnost průmyslového holdingu CZECHOSLOVAK GROUP, který zastřešuje silnou skupinu výrobních podniků sídlících v České a Slovenské republice. Naše identita je založena především na tradičních hodnotách a věhlasu československého průmyslu. Na prvním místě proto klademe důraz na vysokou kvalitu výroby, budování silných výrobních kapacit a produkci skutečných hmatatelných hodnot.

ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Co vás čeká?

  • Administrativní a organizační podpora managementu;
  • zajištění provozu kanceláře po materiální a organizační stránce;
  • zpracování zápisů z jednání;
  • příprava podkladů a dokumentů k poradám, tvorba reportů a zpracování dat;
  • plnění operativních úkolů dle zadaných pokynů.

Co od vás očekáváme?

  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou;
  • znalost anglického jazyka (komunikace s návštěvami);
  • znalost MS Office;
  • organizační a komunikační schopnosti;
  • zodpovědnost, diskrétnost a flexibilita;
  • řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme?

  • Perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr;
  • možnost být součástí úspěšného holdingu;
  • atraktivní místo práce v AFI Butterfly Karlín;
  • zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů jako jsou karta Multisport, stravenky, zvýhodněné volání, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové a další vzdělávání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 691/42, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CZECHOSLOVAK GROUP

Kontakt

Zbyněk Štrobach