Jsme společnost EXCALIBUR ARMY, součást silné a dále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Našim obchodním partnerům nabízíme mnoho typů vojenských vozidel, zbraňových systémů a munice, k nimž také zabezpečujeme kompletní servis, náhradní díly, opravy i modernizace. Některé typy vozidel a velké množství náhradních dílů vyrábíme vlastními silami. Hrdě se hlásíme ke spolupráci na projektu vývoje a realizace kolového obrněného vozidla Pandur II. 8x8 a řadě dalších významných projektů.

Elektromechanik

Požadavky na pozici:

  • Střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru elektromechanik, autoelektrikář, popř. mechanik/zámečník pro stroje a zařízení;
  • Praxe na obdobné pozici výhodou (není podmínkou, zaučíme i absolventy);
  • Manuální zručnost;
  • Pečlivost a samostatnost;
  • Technická znalost - čtení základních technických a technologických postupů a výkresů a elektro schémat.

Náplň práce:

  • Diagnostika;
  • Defektace, elektro instalace, opravy, seřízení, nastavení;
  • Opravy a seřízení elektrických a elektromechanických dílů a agregátů - vybavení vozidel;
  • Práce s drobným nářadím.

Nabízíme:

  • Za kvalitně odvedenou práci zajímavé finanční ohodnocení;
  • Být důležitou součástí úspěšné české stabilní společnosti;
  • Osobní a přátelský přístup, maximální podporu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olomoucká 1841/175, 785 01  Šternberk-Šternberk, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Bc. Šárka Orságová
Olomoucká 175
785 01  Šternberk
Česká republika
Telefon: 734 524 764