Finanční ředitel

Finanční ředitel pro významnou společnost v rámci holdingu Czechoslovak Group s kancelářemi v Praze.

Náplň práce:

• Strategické a finanční plánování,
• taktické vedení finančního úseku, bilance a výsledovky, management nákladů
• controlling jednotlivých provozů společnosti a nastavování firemních procesů.
• analýza finančních ukazatelů,
• hodnocení rizikovosti projektů a vyhodnocení efektivity obchodů,
• odpovědnost za dosažení stanovených cílů, řízení cash-flow a profitabilitu společnosti,
• zastupování společnosti v komunikaci s bankami a ostatními institucemi,
• řízení chodu finančního systému organizace, zajištění efektivnosti hospodaření společnosti,
• nastavení procesů a řízení aktivit v rámci finančního řízení společnosti,
• audity, měsíční a roční závěrky
• analýzy, procesy, úspory.

Požadujeme:

Hlavní devizou finančního ředitele by měla být vysoká orientace v řízení firemních financí, exportním financování, bankovních zárukách, řízení cash flow apod.

• Znalost účetnictví a controllingu, platné legislativy v oblasti daní a financí,
• zkušenosti s exportním financováním, znalost produktů související s bankovními zárukami,
• VŠ vzdělání ekonomického směru,
• manažerské schopnosti, analytické myšlení, rozhodnost,
• aktivní přístup a zvládání zátěže ŘP sk. B, aktivní řidič,
• zkušenosti s vedením týmu lidí – řídící schopnosti Flexibilita, iniciativa a komunikativnost,
• angličtina B2.

Co vám můžeme nabídnout:

• Zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající klíčové manažerské pozici složené z fixu a variabilní složky,
• služební automobil,
• možnost se aktivně podílet na růstu a rozvoji společnosti,
• práci v atraktivním prostředí,
• Zázemí v rámci silného českého holdingu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CZECHOSLOVAK GROUP

Kontakt

Didová Iva