Od roku 1828 si společnost VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY a.s. vybudovala impozantní pověst v rozsáhlých dodávkách těžkých ocelových dílů nebo konstrukcí do různých průmyslových odvětví. Společnost se stala přední evropskou hutní a strojírenskou společností a díky uzavřenému výrobnímu cyklu se účastní mnoha náročných inženýrských projektů.

ŘEDITEL/KA NÁKUPU

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického zaměření.
  • Prokazatelnou praxi na vedoucí pozici v nákupu min. 5 let, výhodou jsou zkušenosti z oblasti strojírenství a metalurgie.
  • Znalost obchodního práva a občanského zákoníku s důrazem na předpisy uplatňované v oblasti nákupu.
  • Praktické zkušenosti s užíváním nejrůznějších platebních nástrojů.
  • Zkušenosti s obchodováním ze zahraničí.
  • Aktivní znalost AJ na úrovni B2. Další cizí jazyk výhodou (RJ, NJ).
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS OFFICE).
  • Schopnost strategického uvažování, pečlivost a spolehlivost.
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Flexibilitu, týmového ducha, vzájemnou spolupráci.
  • Vysokou míru odolnosti vůči stresu, řidičský průkaz sk. B.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Budete řídit činnosti Úseku nákupu ve společnosti.
  • Budete stanovovat efektivní způsoby nákupu pro získání požadovaných dodávek ve správném čase, kvalitě, množství a ceně pro celkovou spokojenost interních zákazníků a zákazníků společnosti VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY a.s.
  • Budete zodpovídat za plnění klíčových ukazatelů celého nákupního procesu.
  • Budete rozhodovat o výběru dodavatele a zadání výběrových řízení.
  • Budete organizovat uzavírání smluv a hodnocení dodavatelů.

NABÍZÍME VÁM

  • Zodpovědnou práci ve strojírenské společnosti.
  • Příležitost stát se součástí týmu úspěšného investora a pracovat na obnovení důvěry klíčových zákazníků ve schopnosti VHM a.s.
  • Profesní a osobnostní rozvoj, zázemí firmy a novou perspektivu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ruská 2887/101, 703 00  Ostrava-Vítkovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY a.s.

Kontakt

Vladimír Mařádek
Ruská 2887/101
703 00  Ostrava-Vítkovice
Česká republika