Vítkovické železniční opravny a.s. působí v Ostravě a zabývá se opravou železničních vagónů.

Technik kontroly

Náplň práce

- kontrola dodržování technologické kázně, zvláštních procesů tepelného zpracování a svařování
- zpracování kontrolních postupů pro nejsložitější výrobky a zařízení
- přezkoumávání neshodných výrobků
- zpracování dokumentace jakosti

Požadavky

- VŠ/SŠ technického směru
- pracovní zkušenosti ve strojírenství výhodou
- dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- velmi dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu
- orientace v oblasti kontroly a řízení kvality
- základní povědomí o systémech ISO- výhodou
- uživatelská znalost práce na PC, především MS Excel
- znalost prostředí IS Helios Orange výhodou

Nabízíme

- 37,5 hodin týdenní úvazek
- 25 dnů dovolené
- stravenky
- vzdělávání zaměstnanců
- sleva v e-shopu DATART
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- firemní akce s rodinnými příslušníky

Informace o pozici

Místo pracoviště

1. máje 3302/102a, 703 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

CZECHOSLOVAK GROUP

Kontakt

Lucie Zajícová