Finanční ředitel

Pro společnost Vítkovice energetické strojírenství hledáme Finančního Ředitele, který bude mít na starosti komplexní finanční strategii.

Pracovní náplň

• Řízení finančního úseku společnosti (účetnictví, plánování, controlling, reporting),
• řízení finančních toků společnosti,
• dohled nad daňovou a účetní problematikou,
• vytváření systému finančních analýz,
• spolupráce a komunikace s auditory společnosti, s finančním úřadem, s bankami,
• zodpovědnost za nastavení a dodržování finančního plánu společnosti,
• zodpovědnost za včasné zpracování a vyhodnocení finančních ukazatelů a jejich, pravidelný reporting s komentáři a návrhy na opatření,
• vedení týmu podřízených,
• úzká spolupráce s ostatními členy TOP managementu společnosti.

Požadovaný profil

• VŠ vzdělání ekonomického směru,
• praxe na pozici Finančního ředitele či Finančního manažera alespoň 5 let, zkušenosti z oblasti auditu výhodou,
• vynikající znalost účetní problematiky, znalost controllingových nástrojů, zkušenosti s řízením finančních toků společnosti,
• Zaměření na nastavení controlingu, interního chodu firmy z pohledu ekonomiky, důležitá je znalost tvorby kalkulací (jejich nastavení)
• znalost daňové problematiky,
• zkušenost s vedením lidí,
• silná ambiciózní a iniciativní osobnost, odolnost vůči práci pod tlakem,
• zkušenosti s prací v ERP, finančními SW, vynikající znalost Excelu,
• analytické a koncepční myšlení, smysl pro detail a dotahování činností a projektů.

Co nabízíme:

• Finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy odpovídající klíčové manažerské pozici.
• příjemné pracovní prostředí s možností osobního a kariérního růstu,
• podporu odbornosti skrze vzdělávání na míru.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ostrava-Vítkovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CZECHOSLOVAK GROUP

Kontakt

Didová Iva