Jsme JOB AIR Technic a.s., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Jeden z největších hangárů pro údržbu letadel ve střední a východní Evropě. Udržujeme 2 wide-body nebo 6 narrow-body letadel, jako jsou Boeing 737 CI a 737 NG, Airbus A320 family a Airbus A330. Provádíme základní typový výcvik leteckých mechaniků a realizujeme certifikace podle EASA Part 147 a PART 66.

Připojte se k nám na pozici:

Projektový manažer v letectví

Co vás čeká?

  • Koordinace svěřených projektů,
  • účast na vedení projektové dokumentace,
  • sledování a dodržování časového harmonogramu projektů,
  • kontrola nákladů spojených s projektem,
  • zodpovědnost za dosahování projektových cílů a za členy projektového týmu,
  • reporting prováděných prací,
  • cestování v rámci projektů,
  • komunikace se zákazníky.

Hledáme člověka, který má:

  • zkušenosti a kontakty v letectví, znalost prostředí MRO,
  • VŠ technického směru (výhodou),
  • minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici,
  • komunikační předpoklady, schopnost organizace a plánování,
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem, znalost RJ výhodou
  • ŘP sk. B.

Co nabízíme?

  • Zajímavou mzdu doplněnou příjemným a zajímavým pracovním prostředím a možností uplatnit své znalosti na zelené louce,
  • ale také pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené + 2 dny sick days, dotované stravování v místě a další vzdělávání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Gen. Fajtla 370, 742 51  Mošnov-Mošnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, rozjezd zcela nového projektu, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, mobilní telefon, notebook, závodní stravování

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

JOB AIR Technic a.s.

Kontakt

Petra Martínková
Gen. Fajtla 370
742 51  Mošnov
Česká republika
Telefon: 556 789 611, 556 789 149, jobs@jobair.cz