Jsme společnost ELDIS Pardubice, s.r.o., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Působíme v oblasti vývoje a výroby radarové techniky a systémů pro řízení letového provozu. Kromě výroby nových letištních radarů provádíme i modernizaci starších radarových systémů. Vykonáváme analýzy problémů, realizační studie, řízení projektů, vývoj obvodů a programového vybavení, elektrické i mechanické konstrukční řešení až po funkční zkoušky a instalaci zařízení.

Připojte se k nám na pozici:

SPECIALISTA MARKETINGU

Náplň práce:

  • podílení se na přípravě marketingové strategie
  • příprava propagačních materiálů firmy (brožury, letáky, prezentace, …)
  • tvorba a udržování obsahu webových prezentací a sociálních sítí
  • tvorba PR článků
  • komunikace s grafiky a externími agenturami
  • administrativní podpora obchodnímu oddělení

Požadavky:

  • preferováno vzdělání se zaměřením na marketing
  • praxe v oblasti marketingu/propagace výhodou
  • uživatelská znalost grafických programů (InDesign, Photoshop, atd.)
  • znalost marketingových nástrojů - Google Analytics, AdWords apod.
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (alespoň B2), další jazyky výhodou
  • kreativní myšlení a nadšení pro marketing
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • spolehlivost, pečlivost a schopnost pracovat samostatně

Nabízíme:

  • zajímavou, různorodou a odpovědnou práci v tradiční pardubické společnosti s unikátním know-how vývoje a výroby letištních radarů
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 dní volna navíc (Sick Days)
  • zkrácený pracovní týden (37,5 hod.) a flexibilní docházku
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • možnost využívat závodní jídelnu v blízkosti areálu
  • zajištění pitného režimu na pracovišti
  • snadná dopravní dostupnost z Pardubic linkou MHD č. 12
  • bezplatné parkování přímo před areálem společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dělnická 469, 533 01  Pardubice-Pardubičky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CSG Aerospace I RETIA, ELDIS Pardubice

Kontakt

Klára Myslivcová
Telefon: +420 733 593 174