Od roku 1828 si společnost VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY a.s. vybudovala impozantní pověst v rozsáhlých dodávkách těžkých ocelových dílů nebo konstrukcí do různých průmyslových odvětví. Společnost se stala přední evropskou hutní a strojírenskou společností a díky uzavřenému výrobnímu cyklu se účastní mnoha náročných inženýrských projektů.

Vedoucí ICT

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání.
  • Administrátorskou znalost práce s PC.
  • Znalosti serverových systémů Microsoft.
  • Znalosti síťových protokolů, emailové komunikace.
  • Znalosti zálohovacích systémů.
  • Zkušenosti s vizualizací aktuálního stavu ICT infrastruktury.
  • Zkušenosti v projektovém řízení (zavádění nových ICT systémů) výhodou.
  • Logické a tvůrčí myšlení, schopnost improvizace.
  • Výborné komunikační dovednosti, psychickou odolnost.
  • Chuť do práce, motivaci učit se novým věcem a přijímat nové výzvy.
  • Flexibilitu, týmového ducha, vzájemnou spolupráci.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Budete samostatně vést tým ICT specialistů.
  • Budete zodpovědný za implementaci nového IS (ERP, AD atd.)
  • Budete zodpovědný za konfiguraci serverových systémů a síťové infrastruktury.
  • Správa serverových dat, péče o zálohování systémů.

NABÍZÍME VÁM

  • Možnost nastavit efektivní fungování nově vznikajícího ICT oddělení ve strojírenské společnosti s dlouhou tradicí výroby ojedinělých produktů.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Stát se součástí týmu úspěšného investora a pracovat na obnovení důvěry klíčových zákazníků ve schopnosti VHM a.s.
  • Profesní a osobnostní rozvoj, zázemí firmy a novou perspektivu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ruská 2887/101, 703 00  Ostrava-Vítkovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, možnost občasné práce z domova, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY a.s.

Kontakt

Vladimír Mařádek
Ruská 2887/101
703 00  Ostrava - Vítkovice
Česká republika