Síťový specialista

Co Vás čeká?

  • design, realizace a správa sítě společností v holdingu CSG (WAN, LAN, WLAN, NGFW atd.)
  • management a implementace změnových požadavků na sítích společností ve skupině CSG
  • příprava a realizace implementačních plánů pro konfigurační změny
  • testování a odstraňování problémů
  • příprava, vytváření a aktualizace technické dokumentace
  • spolupráce s týmy (technickými i netechnickými) napříč holdingem

Co od vás očekáváme?

  • znalost routing protokolů (BGP, OSPF, apod.) a VPN
  • znalost switching technologií (STP, VTP, DTP apod.)
  • znalost a zkušenosti s konfigurací NGFW
  • pokročilá znalost modelu OSI
  • znalost konfigurace síťových prvku na L2/L3 vrstvě
  • flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • schopnost řešit problémy, proaktivní přístup
  • technická znalost angličtiny (úroveň B1 a vyšší výhodou)
  • CCNA/CCNP certifikace nebo její ekvivalent výhodou
  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • motivační finanční odměnu
  • práci v české společnosti založené na tradici
  • pestrou škálu standardních zaměstnaneckých benefitů (stravenková karta, služební telefon k neomezenému soukromému použití, notebook, apod.)

Místo pracoviště

  • Chrudim, Přelouč a Praha

Praha, Pardubický kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CZECHOSLOVAK GROUP

Kontakt

Zbyněk Štrobach