Společnost JOB AIR Technic a.s., která se stala součástí skupiny Czechoslovak Group od jara roku 2016, v rámci svého rozvoje a zvyšování kapacit oprav v jednom z nejmodernějších a největších hangárů ve střední Evropě, v Mošnově hledá nové kolegy / kolegyně na pozici:

IT Manažer

Co Vás čeká?

  • Správa a koordinace aktivit spojených s ICT / IS
  • Vedení týmu 4 podřízených
  • Zodpovědnost za technologický rozvoj oddělení, rozpočet a vyjednávání s externími partnery

Co očekáváme?

  • Zkušenosti z vedoucí pozice alespoň 2 roky
  • Návrh a instalace serverů
  • Instalace konfigurace sítí (Aruba, DELL, Cisco)
  • Instalace konfigurace Windows, Linux (Red Hat)
  • Dobrá znalost prostředí terminálových serverů
  • Správa, konfigurace instalace: Citrix XenApp, Hyper-V, VMware, IIS, Apache
  • Správa MS Exchange , Oracle Database

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí s možností osobního a kariérního růstu;
  • odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy;
  • nárok na atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod dle interních pravidel společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Gen. Fajtla 370, 742 51  Mošnov-Mošnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

CSGM a.s.

Kontakt

CSGM a.s.
Lenka Hatáková
Tovární 1553
535 01  Přelouč-Přelouč
Česká republika
Telefon: +420 732 753 881