Jsme P F Support s.r.o., servisní organizace založená pro podporu části společností skupiny CZECHOSLOVAK GROUP, které spadají do divize AEROSPACE. Své služby poskytujeme v oboru financí, provozu, personalistiky, marketingu, logistiky a práva. V současné době jsme podporou pro společnosti Excalibur International, European Air services, Česká letecká servisní a New Space Technologies. Hledáme zaměstnance, kteří mají chuť posílit naše řady a stát se tak součástí neustále rostoucí skupiny.

Připojte se k nám na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ S IFRS

Co Vás čeká?

  • Zpracování konsolidované účetní závěrky dle IFRS pro společnosti divize CSG AEROSPACE
  • Metodické řízení dceřiné společnosti v oblasti závěrky dle IFRS
  • Vedení účetnictví vybraných společností dle českých účetních standardů
  • Zpracování měsíčních přiznání k DPH, záznamních povinností, kontrolních hlášení a souhrnného hlášení k DPH
  • Provádění pravidelných účetních závěrek
  • Komunikace s auditory

Hledáme člověka, který má:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Znalost účetní a daňové problematiky
  • Výbornou znalost účetnictví + orientaci v daňové problematice
  • Praktickou znalost mezinárodních účetních standardů
  • Pokročilou znalost Excelu - podmínkou
  • Znalost Helios - výhodou
  • Zkušenost s uplatňováním daňových odpočtů na výzkum a vývoj výhodou
  • Chuť do práce, pečlivost, flexibilita, samostatnost

Můžeme Vám nabídnout:

  • Motivační finanční odměnu
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Neopakovatelnou firemní kulturu, kde si zakládáme na otevřenosti
  • Pestrou škálu standardních zaměstnaneckých benefitů (stravenková karta, benefit karta, služební telefon k neomezenému soukromému použití)
  • Bezva kanceláře na Palmovce, hned kousek od metra :)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PF Support

Kontakt

PF Support
Lucie Kuželková