Czechoslovak Group (CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu. Podporuje rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné i civilní průmyslové výrobě a obchodu. V podnicích začleněných do holdingu CSG, které vygenerovaly v roce 2017 tržby v hodnotě 25 mld. Kč (výše tržeb před auditem), a pracuje více než 8000 zaměstnanců.

Připojte se k nám na pozici: HR Ředitel

PERSONÁLNÍ ŘEDITEL

Náplň práce:

  • vypracování a zavedení personální strategie ve spolupráci s managementem
  • řízení personálních kapacit, náboru, školení, hodnocení pracovního výkonu
  • vypracování návrhu a implementace systému odměňování
  • aktualizace pracovních pozic a organizační struktury, včetně popisu práce
  • strategický nábor zaměstnanců
  • tvorba vnitropodnikových směrnic a předpisů v oblasti HR
  • udržování a aktualizace vzorů pracovně-právních dokumentů
  • zajištění dodržování pracovního práva

Požadavky:

  • VŠ vzdělání nejlépe v oblasti HR, práva či sociálních věd
  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • uživatelská znalost MS Office, výhodou znalost AJ
  • organizační a koordinační schopnosti
  • efektivní komunikace a proklientský přístup
  • zaměření na výsledky a schopnost práce pod tlakem
  • spolehlivost, loajalita, řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

Nabízíme prostor pro seberealizaci, možnost měnit věci a podílet se na rozhodování o strategickém směřování svěřené společnosti. Velkou výhodou je to, že věci, které mají smysl a přidanou hodnotu, jsou schvalovány rychle a jejich implementace má plnou podporu nejvyššího vedení. O tom všem si více do detailu popovídáme osobně.

Neváhejte se mi ozvat!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CZECHOSLOVAK GROUP

Kontakt

Didová Iva