Jsme společnost ELDIS Pardubice, s.r.o., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Působíme v oblasti vývoje a výroby radarové techniky a systémů pro řízení letového provozu. Kromě výroby nových letištních radarů provádíme i modernizaci starších radarových systémů. Vykonáváme analýzy problémů, realizační studie, řízení projektů, vývoj obvodů a programového vybavení, elektrické i mechanické konstrukční řešení až po funkční zkoušky a instalaci zařízení.

Připojte se k nám na pozici:

Soustružník/frézař

Co Vás čeká?

  • Práce na konvenčním soustruhu/fréze s digitálním odměřováním
  • Čtení v technické dokumentaci
  • Základní úpravy nástrojů

Co od Vás požadujeme?

  • Vzdělání v oboru (soustružník, frézař, obráběč kovů, nástrojař)
  • Výborná znalost čtení výkresové dokumentace
  • Preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, časovou flexibilitu

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zkrácený pracovní týden (37,5hod.)
  • Stravenky v hodnotě 90Kč
  • Možnost využívat závodní jídelnu v blízkosti areálu
  • Snadná dopravní dostupnost linkou č. 12, 28
  • Bezplatné parkování přímo před areálem společnosti, kolárna
  • Moderní strojní vybavení a čisté pracovní prostředí
  • Přátelský pracovní kolektiv a lidský přístup

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Možnost si napracovat hodiny, vzdělávací kurzy, školení, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ELDIS Pardubice, s.r.o.

Kontakt

Pavlína Matysová