Kopřivnická automobilka, známá pod značkou TATRA, se řadí mezi nejstarší automobilky světa a svou více než 120letou nepřetržitou činností značným způsobem ovlivnila automobilový průmysl nejen v České republice, ale i zahraničí.
Nákladní vozidla se značkou TATRA jsou založena především na tatrovácké koncepci automobilu , kterou se doposud nepodařilo nikomu úspěšně napodobit. Těžká nákladní vozidla z Kopřivnice jsou pověstná díky své průchodivosti nejtěžšími terény v extrémních klimatických podmínkách, vysoké spolehlivosti a vynikajícím užitným vlastnostem. TATRA se přizpůsobí třeskutým mrazům i abnormálně vysokým pouštním teplotám.

Ředitel poprodejních služeb

Hledáme kandidáta, který má silný leadership, přirozenou autoritu, mluví anglicky a má zkušenosti nejlépe ze strojírenské/automotive společnosti. Hledáme ŘEDITELE POPRODEJNÍHO SERVISU A SLUŽEB.

Náplň práce:

• Řízení a odpovědnost za úsek poprodejních služeb, obchod s náhradními díly a zabezpečení aktivit s tím souvisejících, řízení oddělení tuzemského prodeje, exportu, marketingu, plánování,
• zvyšování kvality v oblasti servisu a dodávek náhradních dílů,
• posílení systému péče o zákazníky,
• rozvoj poprodejních služeb zákazníkům a dodávek náhradních dílů, v tuzemsku i ve světě,
• vedení většího počtu zaměstnanců,
• nastavení procesů,
• reporting managementu společnosti,
• služební cesty.

Požadavky

• VŠ vzdělání,
• zkušenost na obdobné pozici nejlépe ze strojírenské/automotive společnosti,
• dobrá znalost AJ,
• zkušenost s vedením většího týmu podřízených, vedení projektových týmů,
• silná, autoritativní osobnost.

Nabízíme

• plat a benefity odpovídající klíčové manažerské pozici

Informace o pozici

Místo pracoviště

1430, 742 21  Kopřivnice-Kopřivnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CZECHOSLOVAK GROUP

Kontakt

Didová Iva