Jsme společnost ELDIS Pardubice, s.r.o., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Působíme v oblasti vývoje a výroby radarové techniky a systémů pro řízení letového provozu. Kromě výroby nových letištních radarů provádíme i modernizaci starších radarových systémů. Vykonáváme analýzy problémů, realizační studie, řízení projektů, vývoj obvodů a programového vybavení, elektrické i mechanické konstrukční řešení až po funkční zkoušky a instalaci zařízení.

Připojte se k nám na pozici:

Vývojář SW

Co Vás čeká?

  • Poskytováni podpory existujícím aplikacím
  • Vývoj nových dlouhodobých projektů (uplatňování vlastních nápadů - tvůrčí činnost při návrhu SW)
  • Tvorba dokumentace k vyvinutým aplikacím
  • Součinnost při testováni vyvinutých aplikací

Co od Vás požadujeme?

  • Pokročilá znalost programování C, C++
  • Znalost OS Linux (distribuce Slackware) - mírně pokročilý
  • Administrace OS Linux - mírně pokročilý
  • Zájem o radiolokační techniku
  • Schopnost spolupráce v týmu odborníků

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zkrácený pracovní týden (37,5hod.)
  • Flexibilní pracovní dobu (pevná část 9:00 - 14:00 hod.)
  • Stravenky, Multisport kartu
  • Zvýhodněné volání pro Vás a Vaše blízké
  • Možnost využívat závodní jídelnu v blízkosti areálu
  • Přístup ke špičkovému technologickému know-how
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti a cestování do zahraničí
  • Přátelský pracovní kolektiv a lidský přístup

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ELDIS Pardubice, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Pavlína Matysová