Jsme společnost ELDIS Pardubice, s.r.o., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Působíme v oblasti vývoje a výroby radarové techniky a systémů pro řízení letového provozu. Kromě výroby nových letištních radarů provádíme i modernizaci starších radarových systémů. Vykonáváme analýzy problémů, realizační studie, řízení projektů, vývoj obvodů a programového vybavení, elektrické i mechanické konstrukční řešení až po funkční zkoušky a instalaci zařízení.

Připojte se k nám na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Co Vás čeká?

  • Řízení realizace projektů/zakázek na dodávku letištních radarů
  • Zajištění interního vývoje a výroby produktu a jeho instalace u zákazníka
  • Úzká spolupráce napříč všemi odděleními společnosti
  • Plánování lidských kapacit a koordinace jednotlivých prací
  • Řízení externích dodavatelů projektu
  • Zodpovědnost za dodržení harmonogramu a finančního plánu
  • Služební cesty do zahraničí
  • Reporting

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru (nejlépe elektrotechnické)
  • Schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • Zkušenost s řízením obdobných projektů výhodou
  • Organizační schopnosti a efektivní komunikaci
  • Anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni
  • Ochotu vyrážet na služební cesty do zahraničí
  • Zaměření na výsledek, samostatnost a týmový duch

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou a odpovědnou práci v tradiční pardubické společnosti s unikátním know-how vývoje a výroby letištních radarů
  • Cestování do zahraničí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zkrácený pracovní týden (37,5 hod.) a flexibilní docházku
  • Stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • Možnost využívat závodní jídelnu v blízkosti areálu
  • Zajištění pitného režimu na pracovišti
  • Snadná dopravní dostupnost z Pardubic linkou MHD č. 12
  • Bezplatné parkování přímo před areálem společnosti
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CSG Aerospace I RETIA, ELDIS Pardubice

Kontakt

Klára Myslivcová
Telefon: +420 733 593 174