Jsme průmyslový holding zastřešující silnou skupinu výrobních podniků, které sídlí v České a Slovenské republice. Naše identita je založena především na tradičních hodnotách a věhlasu československého průmyslu. Na prvním místě proto klademe důraz na vysokou kvalitu výroby, budování silných výrobních kapacit a produkci skutečných, hmatatelných hodnot.

SPECIALISTA FINANCÍ JUNIOR

Co na tebe čeká a co nabízíme?

Možnost učit se od kolegů a svých mentorů. Připravíme ti plán rotací a stáží, poznáš, jak fungují jednotlivé týmy finančního oddělení (treasury, daně a IFRS, controlling a účtárna). Podíváš se, jak to funguje i v jiných firmách v rámci holdingu CZECHOSLOVAK GROUP. Nebudeš jen divák, ale aktivně se zapojíš do práce na zajímavých úkolech. Kolegové ti pomůžou, když bude potřeba, a to samé očekáváme i od tebe.

Budeš mít smlouvu na dobu určitou (1 rok), následně možnost uplatnění kdekoliv v rámci CSG a smlouvu na dobu neurčitou. Získáš nárok na atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod, jako jsou home-office, stravenky v hodnotě 100,- Kč, zvýhodněné volání i pro partnerská tel. čísla, dotované sportování s programem Multisport Benefit, jazykové vzdělání, občerstvení na pracovišti (káva, soda, voda), věrnostní benefity – penzijní připojištění, 5 dní dodatečného volna a další.

Co by ti nemělo chybět?

Jsi komunikativní, proaktivní a máš chuť poznávat nové věci a učit se je. K problémům se dokážeš postavit čelem, nestrčíš hlavu do písku a hledáš konstruktivní řešení. Umíš pracovat samostatně, ale spolupráce s ostatními ti také problém nedělá.

Co k tomu potřebuješ?

  • Vzdělání ekonomického směru (jsi čerstvý absolvent, nebo student posledních ročníků na VŠ).
  • Zkušenosti nepotřebuješ, ty získáš až u nás. Jestli nějaké už máš, jedině dobře.
  • Zvládáš práci na PC a s excelem si rozumíš (pokročilý uživatel).
  • Znalost anglického jazyka výhodou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 1553, 535 01  Přelouč-Přelouč, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CSGM a.s.

Trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

CSGM a.s.
Lenka Hatáková
Tovární 1553
535 01  Přelouč-Přelouč
Česká republika
Telefon: +420 732 753 881