Jsme společnost ELDIS Pardubice, s.r.o., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Působíme v oblasti vývoje a výroby radarové techniky a systémů pro řízení letového provozu. Kromě výroby nových letištních radarů provádíme i modernizaci starších radarových systémů. Vykonáváme analýzy problémů, realizační studie, řízení projektů, vývoj obvodů a programového vybavení, elektrické i mechanické konstrukční řešení až po funkční zkoušky a instalaci zařízení.

Připojte se k nám na pozici:

Elektromechanik

Co Vás čeká?

  • Montáž a sestavování elektro dílů
  • Diagnostika a odstraňování závad
  • Oživování elektro dílů
  • Pájení

Co od Vás požadujeme?

  • vzdělání SŠ/OU (elektrotechnické)
  • znalost čtení technických výkresů
  • vyhláška 50/78 §5
  • manuální zručnost
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • ochota učit se

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zkrácený pracovní týden (37,5hod.)
  • Stravenky v hodnotě 90Kč
  • Možnost využívat závodní jídelnu v blízkosti areálu
  • Snadná dopravní dostupnost linkou č. 12, 28
  • Bezplatné parkování přímo před areálem společnosti, kolárna
  • Moderní strojní vybavení a čisté pracovní prostředí
  • Přátelský pracovní kolektiv a lidský přístup

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ELDIS Pardubice, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Pavlína Matysová