Jsme průmyslový holding zastřešující silnou skupinu výrobních podniků, které sídlí v České a Slovenské republice. Naše identita je založena především na tradičních hodnotách a věhlasu československého průmyslu. Na prvním místě proto klademe důraz na vysokou kvalitu výroby, budování silných výrobních kapacit a produkci skutečných, hmatatelných hodnot.

SPECIALISTA REPORTINGU

Co Vás čeká:

  • Zpracování a kontrola účetních a finančních dat/reportů pro reporting vedení Skupiny;
  • analytická práce s daty a testování reportů;
  • tvorba ekonomických reportů na základě požadavků jednotlivých oddělení a entit ve Skupině;
  • komunikace a úzká spolupráce s finančním oddělením a společnostmi ve Skupině;
  • správa a spolupráce na provozu a rozvoji skupinového BI;
  • technická podpora uživatelů BI napříč Skupinou.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru;
  • zkušenost s jakýmkoliv typem BI, zkušenost s GIST výhodou;
  • pokročilá znalost zpracování dat v MS Excelu (např. funkce SVYHLEDAT, SUMIFS, Kontingenční tabulka, atp.);
  • znalost českých účetních standardů
  • analytické myšlení, pečlivost, velký důraz na detail, samostatnost a flexibitu;
  • schopnost práce v týmu;
  • ochotu dále se vzdělávat.

Co nabízíme:

  • Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a znalostem;
  • zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu;
  • možnost rychlého odborného růstu;
  • odborné a jazykové vzdělání;
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, zvýhodněné volání i pro partnerská tel. čísla, program Multisport Benefit, penzijní připojištění atd.);
  • pracovní poměr na plný úvazek.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 1553, 535 01  Přelouč-Přelouč, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

CSGM a.s.

Kontakt

CSGM a.s.
Lenka Hatáková
Tovární 1553
535 01  Přelouč-Přelouč
Česká republika
Telefon: +420 732 753 881