Jsme společnost DAKO-CZ, a.s., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP, přední výrobce pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla s 200letou tradicí. Dodáváme brzdové systémy a komponenty po celém světě pro nákladní a osobní vozy, příměstské jednotky, lokomotivy, vozy metra i tramvaje. Disponujeme vlastním vývojem, moderní zkušební laboratoří a konstrukčním pracovištěm.

Připojte se k nám na pozici:

VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání ve strojírenském oboru výhodou
  • velmi dobrá znalost v oblasti fyziky, mechaniky, pružnosti a pevnosti
  • přehled v oblasti kolejových vozidel výhodou
  • základní znalost AJ
  • analytické myšlení, organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu

Náplň práce

  • vývoj prvků hydraulických nebo pneumatických brzdových systémů pro kolejová vozidla
  • návrh zkoušek nově vyvinutých prvků brzdových systémů včetně jejich realizace
  • identifikace a analýza problémů nově vyvinutých prvků brzdových systémů ve zkušebním provozu
  • práce v programu Inventor, Acad
  • spolupráce s externími dodavateli

Nabízíme

  • perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního růstu
  • možnost vzdělávání (jazyky, kurzy práce na PC, další odborné vzdělávání)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování restauračním způsobem
  • ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě
  • možnost pronájmu bytu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Budovatelů 323, 538 43  Třemošnice-Třemošnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

DAKO-CZ, a.s.

Kontakt

Michaela Klembarová
Telefon: +420 605 222 622