Jsme společnost DAKO-CZ, člen průmyslové skupiny CZECHOSLOVAK GROUP a.s., sídlíme v Třemošnici ve Východních Čechách a jsme přední výrobce brzdových systémů pro kolejová vozidla s téměř 200letou historií. Stavíme na tradici a zaručené kvalitě výrobků. 60% produkce je exportováno do celého světa!

VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK/KONSTRUKTÉR HW

Požadujeme:

  • vzdělání v oblasti elektroniky, elektrotechniky či mechatroniky výhodou
  • orientace v elektronických součástkách a jejich funkci
  • schopnost číst a vytvářet elektrotechnická schémata a dokumentaci
  • znalost základních komunikačních sběrnic (RS232, I2C, SPI)
  • schopnost základních elektrotechnických výpočtů
  • znalost návrhu schémat a plošných spojů v CAD/CAM, (KiCAD výhodou)
  • AJ na úrovni čtení dokumentace

Náplň práce:

  • vývoj DPS řídicích jednotek brzdových systémů
  • výroba, osazování prototypů
  • vytváření a udržování výrobní dokumentace
  • spolupráce při vývoji SW

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost pronájmu bytu
  • perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu
  • práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě

Informace o pozici

Místo pracoviště

Budovatelů 323, 538 43  Třemošnice-Třemošnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

DAKO-CZ, a.s.

Kontakt

Michaela Klembarová
Telefon: +420 605 222 622