Jsme společnost DAKO-CZ, a.s., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP, přední výrobce pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla s 200letou tradicí. Dodáváme brzdové systémy a komponenty po celém světě pro nákladní a osobní vozy, příměstské jednotky, lokomotivy, vozy metra i tramvaje. Disponujeme vlastním vývojem, moderní zkušební laboratoří a konstrukčním pracovištěm.

Připojte se k nám na pozici:

TECHNOLOG

Požadujeme:

  • Znalosti v problematice strojírenské technologie
  • Znalosti v problematice obrábění
  • Znalost normování prací
  • Znalost balení a logistiky
  • Zodpovědnost při plnění pracovních úkolů
  • Řidičský průkaz typu B

Náplň práce:

  • Návrh požadavků na nové stroje a zařízení
  • Zpracování návratnosti nově navržených strojů, zařízení a výrobních pomůcek
  • Zpracování nabídek na nové projekty
  • Normování technologických operací
  • Zodpovědnost za stanovení správných norem, řešení reklamací norem
  • Vypracování technologických postupů a návodek
  • Provádění změn v technologické dokumentaci

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost pronájmu bytu
  • perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu
  • možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání)
  • práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě

Informace o pozici

Místo pracoviště

Budovatelů 323, 538 43  Třemošnice-Třemošnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

DAKO-CZ, a.s.

Kontakt

Michaela Klembarová
Telefon: +420 605 222 622