Jsme průmyslový holding zastřešující silnou skupinu výrobních podniků, které sídlí v České a Slovenské republice. Naše identita je založena především na tradičních hodnotách a věhlasu československého průmyslu. Na prvním místě proto klademe důraz na vysokou kvalitu výroby, budování silných výrobních kapacit a produkci skutečných, hmatatelných hodnot.

ICT ANALYTIK, CSGM

Co na tebe čeká a co nabízíme?

Aktivně se zapojíš do práce na zajímavých úkolech. Budeš provádět analýzy našich systémů a vytvářet k nim procesní dokumentaci. Sbírání podkladů pro další rozvoj systému, ty pak komunikovat s dodavatelem a koncovým uživatelem systému. Zapojen budeš do různých ICT projektů napříč společností. Kolegové ti pomůžou, když bude potřeba, a to samé očekáváme i od tebe.

Budeš mít smlouvu na dobu určitou (1 rok) s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou. Získáš nárok na atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod, jako jsou home-office, stravenky v hodnotě 100,- Kč, zvýhodněné volání i pro partnerská tel. čísla, dotované sportování s programem Multisport Benefit, jazykové vzdělání, občerstvení na pracovišti (káva, soda, voda), věrnostní benefity – penzijní připojištění, 5 dní dodatečného volna a další.

Co by ti nemělo chybět?

Jsi analytický a procesně orientovaný, ale také komunikativní a máš chuť poznávat nové věci a učit se je. Hledáš řešení problémů, které dokážeš dobře popsat, zakreslit a dále spolupracuješ na jejich odstranění. Umíš pracovat samostatně, ale spolupráce s ostatními ti problém nedělá.

Co k tomu potřebuješ?

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na informační technologie.
  • Orientace v IT technologiích.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tovární 1112, 537 01  Chrudim-Chrudim IV, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CSGM a.s.

Trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

CSGM a.s.
Marcela Aisová
Telefon: +420 777 741 748