Jsme Česká letecká servisní a.s., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Nabízíme 20 let zkušeností v oblasti avionických systému a speciálního vybavení. Jsme unikátním a špičkovým pracovištěm v České republice a ve střední Evropě, nabízíme ucelený řetězec aktivit spojených jak integrací avionických systémů, tak speciálního vybavení na civilních a vojenských letounech a vrtulnících. Jsme držitelem certifikátů EASA PART 145 a PART 21 G/J a vlastníme oprávněni pro obchod s vojenským materiálem. Dále se můžeme pochlubit tím, že jsme klíčovým partnerem pro modernizaci letounů a vrtulníků Armády České a Slovenské republiky a poskytováním komplexního řešení na klíč, zahrnující technický návrh, výrobu, integraci a certifikaci.

Připojte se k nám na pozici:

KONSTRUKTÉR ELEKTRO

Co Vás čeká?

  • podílení se na řešení vývojových a modernizačních programech z civilní a vojenské sféry
  • zpracování schémat zapojení systémů, včetně výkresů kabelových svazků
  • zpracování technologických postupů pro výrobu a instalaci kabelových svazků
  • zpracování rozborů, analýz a ostatní dokumentace související se změnami typového návrhu
  • zpracování změny a odchylky technické dokumentace
  • zpracování podkladů pro technická jednání se zákazníky či dodavateli
  • spolupráce s ostatními úseky společnosti při vypracování podkladů pro nabídky

Hledáme člověka, která má:

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Základní znalost práce v 2D CAD programech
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem
  • Spolehlivost, zodpovědnost a schopnost pracovat v týmu
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), znalost libovolného CAD nástroje výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Můžeme Vám nabídnout:

  • zázemí stabilní společnosti
  • práce v malém kolektivu
  • nástupní plat dohodou
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené)
  • místo výkonu práce Praha
  • možnost nástupu ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Excalibur International

Kontakt

Lucie Kuželková