Jsme CSGM a.s., servisní společnost průmyslového holdingu CZECHOSLOVAK GROUP, který zastřešuje silnou skupinu výrobních podniků sídlících v České a Slovenské republice. Naše identita je založena především na tradičních hodnotách a věhlasu československého průmyslu. Na prvním místě proto klademe důraz na vysokou kvalitu výroby, budování silných výrobních kapacit a produkci skutečných hmatatelných hodnot.

Připojte se k nám na pozici:

FIREMNÍ RECEPČNÍ, CSGM

Co Vás čeká?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický či jazykový směr výhodou);
  • pokročilá znalost anglického jazyka;
  • dobrá uživatelská znalost MS Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook);
  • řidičský průkaz sk. B;
  • výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti;
  • reprezentativní vystupování, důvěryhodnost a loajalita;
  • samostatnost, spolehlivost a proaktivní přístup k práci.

Co od Vás očekáváme?

  • Kompletní zajištění chodu recepce (vítání a ohlašování návštěv, přepojování telefonátů, zpracování pošty apod.);
  • administrativní podpora ostatních oddělení, především HR oddělení (nábor zaměstnanců, skenování dokumentů, objednávky kancelářského materiálu, žádanky, evidence faktur apod.);
  • komunikace a spolupráce napříč celou společností.

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavou pracovní příležitost v rostoucí moderní společnosti;
  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice;
  • zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů jako jsou karta Multisport, stravenky, zvýhodněné volání, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové a další vzdělávání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sokolovská 675/9, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CSGM a.s.

Kontakt

CSGM a.s.
Marcela Aisová
Telefon: +420 777 741 748