Jsme společnost EXCALIBUR INTERNATIONAL a.s., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP, kterou zastupujeme na mezinárodním trhu. Zaměřujeme se na komplexní zákaznické řešení, které nabízí produkty a služby především v rámci vojenského a leteckého průmyslu včetně logistiky, financování, školení a poprodejního servisu.

Připojte se k nám na pozici:

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER, EXCALIBUR INTERNATIONAL

Co Vás čeká?

  • Vedení přidělených obchodních případů
  • Zpracování obchodních nabídek
  • Zpracování technických nabídek za pomoci týmu
  • Vyhledávání kontaktů v přidělených teritoriích
  • Komunikace s klíčovými zákazníky a státní správou

Hledáme člověka, který má:

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s mezinárodním obchodem
  • Chuť a ochotu cestovat v rámci svěřených teritorií
  • Zkušenost Defence výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Francouzský jazyk velkou výhodou

Můžeme Vám nabídnout:

  • Motivační finanční odměnu + % z obchodních případů
  • Neopakovatelnou firemní kulturu, kde si zakládáme na otevřenosti
  • Pestrou škálu standardních zaměstnaneckých benefitů (stravenková karta, benefit karta Edenred, služební telefon k neomezenému soukromému použití)
  • Bezva kanceláře na Palmovce, hned kousek od metra

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

45000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), francouzština (pokročilá)

Zadavatel

Excalibur International

Kontakt

Lucie Kuželková