Sme ZTS Metalurg, a.s. súčasť silnej a neustále rastúcej skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Zaoberáme sa výrobou voľných a zápustkových výkovkov, ako aj odliatkov z ocele, oceľoliatiny a legovaných ocelí pre potreby železničného a ťažobného segmentu, manipulačnej, banskej, stavebnej a poľnohospodárskej techniky ako i obranného priemyslu. Výrobky dodávame v hrubovanom stave (alebo aj na hotovo v kooperácii) tepelne spracované, po skúškach a s atestami. Disponujeme akreditovaným laboratóriom nielen pre mechanické a metalografické, ale aj pre spektrometrické a korózne skúšky.

Pripojte sa k nám na pozíciu:

Vyvŕtavač, ZTS METALURG, as.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vŕtanie hlbokých otvorov na stroji
  • práca s technickou dokumentáciou
  • meranie posuvným meradlom

Požiadavky

  • stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • precíznosť (presnosť)
  • pozornosť
  • praktické myslenie

Ponúkame

  • prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá patrí do skupiny CZECHOSLOVAK GROUP
  • možnosť profesnej sebarealizácie a osobnostného rozvoja
  • dochádzkový bonus, príspevok pri životnom alebo pracovnom jubileu
  • iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Dubnica nad Váhom

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Požadované vzdelanie

Odborné vyučenie bez maturity

Zadávateľ

ZTS METALURG, a.s.

Pozícia je vhodná pre absolventov.

Martina Pavlovová
Továrenská 56
01841  Dubnica nad Váhom
Slovenská republika
Telefón: +421 949 575 405