Jsme Česká letecká servisní a.s., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Nabízíme 20 let zkušeností v oblasti avionických systému a speciálního vybavení. Jsme unikátním a špičkovým pracovištěm v České republice a ve střední Evropě, nabízíme ucelený řetězec aktivit spojených jak integrací avionických systémů, tak speciálního vybavení na civilních a vojenských letounech a vrtulnících. Jsme držitelem certifikátů EASA PART 145 a PART 21 G/J a vlastníme oprávněni pro obchod s vojenským materiálem. Dále se můžeme pochlubit tím, že jsme klíčovým partnerem pro modernizaci letounů a vrtulníků Armády České a Slovenské republiky a poskytováním komplexního řešení na klíč, zahrnující technický návrh, výrobu, integraci a certifikaci.

Připojte se k nám na pozici:

AVIONIK

Co Vás čeká?

  • Realizace periodické údržby a kontroly avionických systémů
  • Instalace a opravy kabeláží, včetně instalací avionických systémů
  • Opravy a ověřování parametrů avionických celků
  • Vyhledávání a odstraňování závad v souladu s rozsahem oprávnění organizace a oprávnění zaměstnance
  • Účast na pozemních zkouškách po realizované změně
  • Zpracování záznamů ze servisních zásahů

Hledáme člověka, který má:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru z oblasti rádio, elektro (avionika, elektrotechnika)
  • Průkaz technika AML dle PART 66, kategorie B2 avionik výhodou
  • Průkaz ICAO výhodou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni B1/B2 (orientace v technické dokumentaci)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vysokou míru samostatnosti
  • Smysl pro detail a organizaci
  • Schopnost přebrat odpovědnost za svou práci

Můžeme Vám nabídnout:

  • Možnost využít svých znalostí a zkušeností a podílet se tak na modernizaci, opravách a kontrolách avionických systémů letadel
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů jako jsou stravenky, 5 týdnů dovolené, sick day a další benefity díky zázemí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP a.s.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

PF Support

Kontakt

PF Support
Lucie Kuželková