Sme ZTS Metalurg, a.s. súčasť silnej a neustále rastúcej skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. Zaoberáme sa výrobou voľných a zápustkových výkovkov, ako aj odliatkov z ocele, oceľoliatiny a legovaných ocelí pre potreby železničného a ťažobného segmentu, manipulačnej, banskej, stavebnej a poľnohospodárskej techniky ako i obranného priemyslu. Výrobky dodávame v hrubovanom stave (alebo aj na hotovo v kooperácii) tepelne spracované, po skúškach a s atestami. Disponujeme akreditovaným laboratóriom nielen pre mechanické a metalografické, ale aj pre spektrometrické a korózne skúšky.

Pripojte sa k nám na pozíciu:

Kováč, ZTS METALURG a.s.

Náplň práce

  • výroba zápustkových výkovkov
  • kovanie na bucharoch

Požiadavky

  • stredoškolské odborné vzdelanie
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
  • ochota pracovať na zmeny

Ponúkame

  • prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá patrí do skupiny CZECHOSLOVAK GROUP
  • možnosť profesnej sebarealizácie a osobnostného rozvoja
  • dochádzkový bonus
  • príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
  • ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Dubnica nad Váhom

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Požadované vzdelanie

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Zadávateľ

ZTS METALURG, a.s.

Martina Pavlovová
Továrenská 56
01841  Dubnica nad Váhom
Slovenská republika
Telefón: +421 949 575 405